Skip to content

BAZÉNY

Vyberte si typ bazénu, který nejvíce odpovídá vašim představám…

POLYPROPYLENOVÉ PŘELIVOVÉ BAZÉNY:

Bazény s přelivovou hranou jsou pro svou preciznost a exkluzivní design častou volbou zákazníků. Výhodou je využití celého objemu bazénu, vodní hladina je tak až po okraj. Není to však jen o špičkovém designu. Díky své konstrukci, kdy jsou nečistoty odváděny k filtraci rovnoměrně po celém obvodu bazénu, jsou přelivové bazény velmi efektivní z hlediska údržby kvality vody. 

Přelivové bazény jsou vyráběny po celém obvodu s hlubokým žlabem, který zároveň slouží jako zásobník vody, kdy odpadá potřeba přídavné vyrovnávací nádrže.

POLYPROPYLENOVÉ SKIMMEROVÉ BAZÉNY:

Skimmerové bazény jsou jednoznačně nejoblíbenějším typem bazénů. Jedná se o bazén zapuštěný do země , navazující na dlažbu nebo částečně vystupující nad terén. Voda je zde odváděna pomoci tzv. skimmeru.

NEREZOVÉ BAZÉNY:

Precizní nerezové bazény světové kvality působí nadčasovým designem a jsou vyráběny z vysoce kvalitní nerezové oceli AISI 316L, které se pyšní dlouhou životností. Svařeny jsou nejmodernějšími svařovacími roboty, což garantuje vysokou kvalitu a dokonalý vzhled svárů. Bazén se může pochlubit stěnami zcela bez sváru. Stěny bazénu jsou zesíleny vodorovnými ohyby tak, aby zajistili co největší stabilitu a pevnost celého skeletu.

Bazény dodáváme kompletně hotové a vcelku, kdy díky tomu se zkrátí doba instalace a sníží s ní spojené náklady. Zkoušky těsnosti, pasivace a následné izolace jsou zajištěny již ve výrobě.

SKLOLAMINÁTOVÉ KOMPOZITNÍ BAZÉNY:

Luxusní bazény s nádherným perleťovým 3D efektem jsou vyrobeny z osmi základních vrstev, kdy každá tvoří důležitý detail v celkové skladbě tělesa bazénu, nezbytný pro jeho správnou funkci a dlouhou životnost. Naše povrchy jsou nejen krásné, ale také velmi odolné vůči UV záření, mechanickému poškození a vlivům chemických látek v bazénu obsažených. Nejlepší je vidět je na vlastní oči dle aktuálního vzorníku.

Nezávazná poptávka